Provozní doba:
Pondělí - Pátek 9.00 - 18.00
Sobota 9.00 - 13.00
Drobečková navigace

ÚVODNÍ STRANA > O FIRMĚ > O nás

O firmě MasCars

Naše firma se zabývá prodejem motorových vozidel již od roku 2001, kdy působila na trhu v naší republice převážně jako importér ze SRN.


V roce 2004 jsme zřídili provozovnu autobazaru v Chebu vedle Kauflandu v Pivovarské ulici se stáním až na 40 vozidel. Abychom dokázali co nejvíce uspokojit požadavky našich klientů, rozšířili jsme ke konci roku 2005 prodejní plochu. Tímto jsme navýšili naší nabídku až na 80 vozidel.


Kvůli regionálnímu působení na Chebsku jsme na jaře v roce 2007 otevřeli pobočku na hranici Plzeňského kraje v obci Útvina a na začátku roku 2008 další pobočku v Karlových Varech. Nabízeli jsme až na 150 vozidlel a pozice našeho autobazaru na trhu s ojetými vozy se opět výrazně posunula vpřed.


Bohužel po vyhlášení ekonomické krize v roce 2009 jsme byli nuceni vzhledem ke špatné situaci na trhu s automobily snížit počet nabízených vozidel a tím i pozastavit působení v našich nových pobočkách v Útvině a v Karlových Varech.
Snížili jsme tak počet nabízených vozidel, ale i tak jsme si zachovali díky našim zákazníkům a díky našemu přístupu k nim jméno silného a stabilního autobazaru.


V srpnu roku 2010 jsme se přestěhovali od Kauflandu z Pivovarské ulice a zahájili provoz na našem nově zřízeném autobazaru na okraji Chebu v Karlovarské ulici v Hradišti.

Neustále zvětšiny nabízíme na naší prodejně vozidla v našem vlastnictví  a ručíme za ně našim klientům. Náš hlavní cíl po léta zůstává stejný!

Nakupovat a prodávat vybraná vozidla, a to s těmi nejlepšími službami, a tím tak dosáhnout maximální spokojenosti všech našich zákazníků.